Table of content:

E-commerce Day🎉 to wyjątkowe wydarzenie w samym centrum Warszawy, zrzeszające praktyków z branży e-commerce oraz będące odpowiedzią na wyzwania dynamicznie rozwijającego się sektora e-handlu.

To przestrzeń, która otwiera nowe horyzonty🌍.

10 prelegentów – doświadczonych praktyków, podzieli się swoją wiedzą, poruszając kluczowe obszary e-biznesu.

Naszą misją jest łączenie ludzi. Z całą pewnością jest to największą wartością wydarzenia. Wierzymy, że za każdym biznesem stoi coś więcej – ludzie, ich wartości, historie i marzenia.

E-commerce day to przestrzeń, która otwiera nowe horyzonty. 10 prelegentów – doświadczonych praktyków, podzieli się swoją wiedzą, poruszając kluczowe obszary e-biznesu.

Konferencja dedykowana jest wszystkim związanym z branżą e-commerce oraz stanowi idealną okazję do rozmowy o swoich doświadczeniach, nawiązania nowych kontaktów i zbudowania relacji.

BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY
https://morebusiness.pl/e-commerce-day/

Michał Łyko

Operations Manager w marketin9

Operations Manager i współtwórca marketin9. Posiada doświadczenie w prowadzeniu kampanii link buildingowych i content marketingowych dla firm z pierwszych stron gazet. Pasjonat SEO i content marketingu.

Spodoba Ci się także

Cyber Monday w marketin9!

1. +25% doładowania konta 1) Zaloguj się na swoje konto marketin9.com. 2) Zrób wpłatę na swoje konto, a my dodamy 25% dodatkowych...

ZOBACZ WIĘCEJ
Orion Woman

Orion Woman – nowe wydarzenie dla kobiet z branży digital marketingu

Orion Woman to nowa, inspirująca inicjatywa mająca na celu zbudowanie społeczności kobiet z branży digital marketingu. Ideą...

ZOBACZ WIĘCEJ

Zapisz się na nasz newsletter

Otrzymuj newsletter o content marketingu i SEO,
a także promocje oraz ekskluzywne oferty